Pochwal się swoją rozsadą i zdobądź cenne nagrody. Ogłaszamy Konkurs.

872

Plantacje warzyw polowych wyglądają coraz piękniej. Rozsady zostały już posadzone, lub są w trakcie sadzenia. Warto się nimi pochwalić, bo być może zobaczą je późniejsi odbiorcy plonów tych roślin. Zapraszamy na Konkurs organizowany przez portal warzywapolowe.pl i Grupę Producentów Rozsad KRASOŃ. Dla wszystkich, którzy nadeślą zdjęcia swoich plantacji z rozsadą lub w trakcie jej sadzenia, czeka nagroda gwarantowana oraz nagrody główne – rozsada warzyw na 1 ha* także softshele i powerbanki od Grupy Producentów Rozsad Krasoń oraz koszulki warzywapolowe.pl!

Pochwal się swoją rozsadą po posadzeniu!

Ogłaszamy konkurs na najpiękniejszą rozsadę warzyw po posadzeniu (lub w trakcie sadzenia). Zrób zdjęcie swojej plantacji. Dla każdego nagroda gwarantowana – oryginalna zawieszka do samochodu, a do wygrania nagroda główna – rozsada warzyw na 1 ha od firmy GPR Krasoń (dotyczy rozsady warzyw kapustnych, a w przypadku innych asortymentów – rozsady o wartości do 4000 zł!), dodatkowe nagrody 3 x softshele i 3 x Powerbanki oraz 3x T-shirt warzywapolowe.pl.

Co trzeba zrobić?

#1 Przyślij nam zdjęcie swojej plantacji na której niedawno posadziłeś rozsadę lub w trakcie sadzenia(poprzez Facebook lub na adres gerard.slowik@hortusmedia.pl). Maksymalnie 5 zdjęć. Opisz zdjęcia – gatunek, odmiana, czas sadzenia rozsady. Wystarczą zdjęcia robione telefonem komórkowym, nie trzeba wiele! Wystarczy złapać dobry kadr i wysłać!

#2. Zapisz się na newsletter warzywapolowe.pl – http://www.warzywapolowe.pl/newsletter/

Wszyscy, którzy to zrobią otrzymują od nas zawieszkę! (jeśli jesteś już zapisany prześlij nam swoje dane adresowe do wysyłki zawieszki). Zapisując się na newsletter akceptujecie naszą Politykę Prywatności. Udostępnione dane osobowe będą wykorzystane w celach realizacji konkursu i wysyłki nagród.

#3. Lajkuj swoje ulubione zdjęcia w Galerii na FB. Zwycięzcą konkursu zostanie autor zdjęcia, które zdobędzie najwięcej lajków od użytkowników FB https://www.facebook.com/warzywapolowe/

Czekamy na zdjęcia do 1 lipca. Od 2 lipca wszystkie zdjęcia opublikujemy w galerii, wtedy rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 10 lipca 2018 roku. 11 lipca ogłosimy zwycięzcę Konkursu.

 

Zapraszamy! Pochwal się swoją rozsadą i zdobądź nagrody!

 

* dotyczy rozsady warzyw kapustnych, a w przypadku innych asortymentów – rozsady o wartości do 4000 zł