Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Potato Poland 2021

20 sierpnia - 22 sierpnia

W dniach 20-22 sierpnia 2021 w miejscowości Charbrowo k. Lęborka odbędą się targi Potato Poland 2021 i XXVIII Krajowe Dni Ziemniaka organizowane przez Polską Federację Ziemniaka.

Współorganizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz IHAR.

POTATO POLAND to impreza o charakterze wystawowo – konferencyjnym mająca na celu integrację polskiej branży ziemniaczanej, otwieranie polskiego rynku na świat, transfer wiedzy i technologii do producentów rolnych oraz wzrost samooceny uczestników branży i jej partnerów. Cele te osiągane są poprzez znaczącą liczbę wystawców z kraju i zagranicy, udział oraz wsparcie wystawy i konferencji przez organy władzy samorządowej i centralnej, czynny udział w organizacji świata nauki, samorządów rolniczych i przedstawicieli przemysłu rolno – spożywczego.

Celem imprezy jest promocja polskich ziemniaków oraz przetworów z nich uzyskanych. 
W trakcie imprezy będą promowane takie wartości jak współpraca pomiędzy rolnikami oraz rolnikami i przedsiębiorcami. Będzie promowany model produkcji żywności, którego efektem ma być dobra jakościowa żywność. Będziemy pokazywać wartość, jaką uzyskuje się przy produkcji mniejszej ilości ale za to jakościowej żywności.
Celem imprezy jest integracja środowisk producenckich i dostarczenie im nowoczesnych rozwiązań.

Więcej informacji: potatopoland.com

Szczegóły

Start:
20 sierpnia
Koniec:
22 sierpnia
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://potatopoland.com/

Miejsce

FARMA ALEXA
Łebska 27
Charbrowo, 84-352 Poland
+ Google Map