Nowość Marwitu – do sklepów trafiła limitowana wersja soku na latoŚwieży sok z jabłek, rabarbaru i buraka znalazł się w ofercie produktów marki Marwit. To specjalna limitowana edycja przygotowana na sezon letni.

– Nasz nowy sok to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Z jednej strony chcieliśmy stworzyć produkt bogaty w cenne dla zdrowia witaminy i substancje odżywcze, z drugiej dać konsumentom wyrób, który skutecznie ugasi pragnienie i jednoznacznie będzie kojarzyć się z latem – tłumaczy Anna Pawłowska-Kruzińska, kierownik ds. Marketingu Marwit Sp. z o.o.

Sok jabłek, rabarbaru i buraka pozyskiwany jest ze świeżo wyciśniętych owoców i warzyw. To całkowicie naturalny produkt, bez dodatku cukru i sztucznych dodatków. Podobnie jak pozostałe soki marki sprzedawany jest w szklanych butelkach o pojemności 250 ml.

Marwit Sp. z o.o. to największy w Polsce producent świeżych soków, a także zup, sałatek i zdrowych przekąsek. Firma powstała w 1993 roku i jest właścicielem takich marek jak Witmar, Ogrody Natury oraz Oskoła. Jej produkty sprzedawane są zarówno w Polsce, jak i za granicą (m.in. w USA, Kanadzie, Szkocji, Irlandii, Czechach, Niemczach i Portugalii). Spółka wielokrotnie była nagradzana w prestiżowych konkursach branżowych. Na jej koncie znajdują się m.in. statuetki Teraz Polska i Złotej Karety. Ponadto jest zdobywcą tytułów Produkt Roku 2016, Dobra Marka 2016 – Jakość i Zaufanie, SuperBrands Polska Marka 2018 oraz Jakość Roku 2017. Marwit jest także laureatem rankingu Gazele Biznesu.

źródło: informacja prasowa Marwit