Podczas konferencji prasowej zorganizowanej 10 stycznia przez Timac Agro Polska, Agata Scheppler szefowa marketingu operacyjnego przekazałam informacje o kolejnej edycji Wielkiej Majówki. Dla uczestników przewidziano wiele atrakcji, a nagroda główną jest samochód Toyota Hilux.

Loteria skierowana jest do klientów Timac Agro Polska, którzy w okresie od 15 stycznia 2024 do 19 kwietnia 2024, zakupią co najmniej 300 l nawozów płynnych. Wliczają się w to produkty

DNA: Genaktis; Kaoris, Astelis, Oceryos, Irys

Seactiv: Tonic, Gold, Vital 954, Elite, Leos, Axis

Fertiactyl: SD, Starter, Radical, Record

Maxifruit

EcoVigor.

Za każdy taki zakup kupujący otrzymuje jedno zaproszenie na galę oraz jeden los do udziału w loterii, ale w okresie miedzy 15 stycznia a 15 marca każdy los liczony jest podwójnie. Za zakup 1000 litrów produktów kupujący otrzymuje zaproszenie wraz z osobą towarzyszącą oraz trzy losy do udziału w loterii. Każdy zakup wielokrotności 300 litrów produktów, daje prawo do uzyskania kolejnych losów loteryjnych.

Finał loterii zaplanowany jest na 7 maja 2024, i odbędzie się w Hotelu Warszawianka w podwarszawskiej Jachrance. Nagrody są naprawdę imponujące.  Główna to  samochód Toyota Hilux, pozostałe to: 2 samochody Toyota Aygo, 3 quady Linhai oraz nagrody pieniężne w postaci voucherów (5 x voucher SPA Irena Eris o wartości 2190 zł każdy) i 4 x voucher Itaka o wartości 10 000 zł każdy). Planując zatem nawozów od Timac Agro Polska warto skorzystać z tej dodatkowej atrakcji.

Toyota Hilux to główna nagroda w loterii Timac Agro Polska