Konkurs fotograficzno – filmowy Dobra robota! został rozstrzygnięty. Otrzymaliśmy wiele ciekawych zgłoszeń. Wszystkie świadczyły o sporym zaangażowaniu i wysiłku wkładanym w uprawę warzyw, ale także o pomysłowości dzisiejszych producentów.

Wyboru najlepszych prac dokonało jury w składzie:
– Mirosław Maziarka, Agro Smart Lab
– prof. dr hab. Edward Kunicki, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie,
– Mariusz Podymniak, redakcja warzywapolowe.pl

Nagrody główne

Najładniejsze zbiory

Katarzyna i Jacek Pryciuk z miejscowości Dutrów autorzy filmu przedstawiających zbiory papryki, brokuła i kalafiorów w ich gospodarstwie otrzymują rozsadę warzyw firmy GPR Krasoń o wartości 2000 zł brutto.

 

Przygotowanie warzyw do sprzedaży

Odmiana Parthenon. Zdjęcie nadesłane przez Mateusza Goszczyńskiego

Mateusz Goszczyński z Florentyny autor pracy przedstawiającej przygotowanie brokuła odmiany Parthenon na świeży rynek i dla przetwórstwa wygrywa voucher na agrowłókninę Geocover o wartości 1000 zł brutto i pobyt w SPA dla dwóch osób od firmy Geocover.

 

 

 

 

 

 

 

Innowacje, technologia w moim gospodarstwie

Anita Grzegorczyk z z miejscowości Łojków otrzymuje pakiet nasion warzyw i środków ochrony roślin o wartości 2000 zł brutto od firmy Syngenta za przesłanie filmu przedstawiającego autorski sposób na zwijania linii kroplującej.

Drugie miejsca

  • Aneta Miernik z Igołomii wygrywa voucher na agrowłókninę Geocover o wartości
    Oberżyna, odmiana Classic. Zdjęcie przesłane przez Panią Anetę Miernik

    1000 zł brutto za zdjęcia ze zbiorów bakłażana odmiany Classic oraz papryki, odmiana Fleksum.

  • Mirosław Pająk z miejscowości Kozieniec za zdjęcia plonów papryki odmiany Yecla otrzymuje voucher o wartości 1000 zł brutto na nasiona od firmy P.H.U „Awimex” Anna Długosz.

Nagroda specjalna

Firma Seminis uhonorowała rowerem Merida CITYWAY 728 o wartości 2000 zł brutto państwo Katarzynę i Jacka Pryciuków z miejscowości Dutrów, autorów filmu przedstawiającego zbiory papryki, brokuła i kalafiorów w ich gospodarstwie.

Zdjęcie nadesłane przez Mirosława Pająka. Papryka odmiana Yecla

Laureatom gratulujemy wygranej, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Wszystkie zwycięskie prace, będą opublikowane w najbliższym czasie na naszym Facebooku. Zapraszamy do śledzenia naszego funpage’a!

Natomiast uroczyste wręczenie nagród obędzie się podczas Konferencji Warzywniczej na Targach TSW 2019 w dniu 10 stycznia 2019.