Naturalne świeże soki w hotelach, restauracjach i podczas cateringuProducent świeżych soków Marwit zrobił kolejny krok w rozwoju firmy. Spółka weszła właśnie ze swoimi kluczowymi produktami na rynek HoReCa. Świeże soki i surówki przygotowane ze znakomitej jakości produktów będą teraz dostępne dal szerokiej rzeszy ośrodków hotelowych i gastronomicznych.

Coraz więcej osób ceni sobie zdrową żywność, i to nie tylko we własnym domu, ale także podczas wyjazdów służbowych czy wakacji. Zgodnie z sugestiami naszych partnerów biznesowych, rozpoczęliśmy więc dystrybucję naszych soków i surówek do hoteli, restauracji i firm organizujących catering – mówi Anna Pawłowska-Kruzińska, kierownik ds. marketingu Marwit Sp. z o.o.

Świeże soki Marwit w tym kanale dystrybucji dostępne są w pięciolitrowych opakowaniach, surówki natomiast w trzykilogramowych. W ofercie dostępne są również specjalne dystrybutory – aby je otrzymać, wystarczy podpisać umowę.

Współpraca z Marwit to doskonałe uzupełnienie oferty gastronomicznej o zdrowe, niepasteryzowane produkty, których coraz częściej poszukują goście z Polski i zagranicy, a także oszczędność związana z brakiem ponoszenia kosztów na przygotowanie świeżych soków i surówek we własnym zakresie.

Marwit od lat umacnia swoją pozycję na rynku. Rozwój firmy i jego kierunek doceniła branża. W styczniu firma została uhonorowany tytułem Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma!, a dwa miesiące później wyróżniona w rankingu Gazele Biznesu, doceniającym najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa.

Spółka sukcesywnie zwiększa asortyment innych produktów, także z sektora convenience, który umożliwia konsumentowi sięganie po gotowe warzywne i owocowe przekąski (a więc o Surówki Premium, Smoothie, Zupy krem, marchewki Marwitki, Sałaty raz, dwa, trzy).

Spółka przygotowała kilka modeli współpracy z odbiorcami. Przy umowach długoterminowych przewidziane zostały wysokie rabaty. Aby poznać szczegóły wystarczy skontaktować się z firmą telefonicznie, pod numerem 56 674 43 20 lub z końcówką 98, a także mailowo pod adresem bok@marwit.pl.