XXVI Charsznickie Dni Kapusty – 10-11 września 2022 R. – poletka odmianowe Syngenta – zaproszenie

Firma Syngenta od ponad 20 lat uczestniczy w Charsznickich Dniach Kapusty w trakcie których prezentuje rekomendowane do uprawy odmiany kapusty. Tegoroczna kolekcja zapowiada się niezwykle interesująco.

Tegoroczne poletka doświadczalne oraz kwatery produkcyjne z najlepszych odmian kapust z portfolio firmy Syngenta jak zwykle przygotowano w gospodarstwie Joanny i Piotra Gajdów w Charsznicy przy ul. Żarnowieckiej 1.

Wizyta na poletkach odmianowych firmy Syngenta to nie tylko możliwość zapoznania się z odmianami kapusty, ale również doskonała okazja do porozmawiania ze specjalistami z zakresu uprawy tego warzywa.

Plantatorzy, którzy nas odwiedzą będą mogli zapoznać się z najlepszymi odmianami na rynku. Przygotowane przez prezentacje odmianowe pozwolą wybierać świadomie między odmianami standardowymi, z odpornością na kiłę kapusty lub fuzariozę. Właściwie wybrana odmiana zapewni duży i wysokiej jakości plon nawet w trudnych latach. Przekonało się o w tym wiele osób wybierając kolejny raz do uprawy sprawdzone w trudnych warunkach odmiany z portfolio Syngenta – mówił Władysław Tokarczyk zapraszając na poletka odmianowe przygotowane przez firmę Syngenta na XXVI Charsznickie Dni Kapusty.

Więcej informacji o tym czym w tym roku podczas XXVI Charsznickich Dni Kapusty zaskoczy nas firma Syngenta w materiale filmowym: