Kapusty z Hazery na XXVI Charsznickich Dniach Kapusty – zaproszenie na poletka

Firma Hazera poletka z kilkunastoma odmianami kapust na XXVI Charsznickie Dni Kapusty przygotowała w gospodarstwa Damiana Micyka w Charsznicy przy ul. Szarkowiec 22. Ich ważną częścią są odmiany do długiego przechowywania oraz do kwaszenia. Warte uwagi są również kwatery ze zdobywającymi w ostatnim czasie coraz większe uznanie odmianami delikatesowymi zarówno o płaskim jak i stożkowym kształcie.

Jak informuje Piotr Różański z firmy Hazera, tegoroczna jakość odmian przewidzianych na późny zbiór zapowiada się bardzo dobrze. Będzie można zapoznać się również z towarową uprawą podstawowych odmian marchwi, buraczków oraz selerów z portfolio firmy Hazera.

Jak informuje specjalista z firmy Hazera, ten sezon doskonale pokazuje, że poszukiwane na świeżym rynku odmiany delikatesowe o troszkę nietypowych kształtach pozwalają na zadowalające zyski z ich sprzedaży. Odmiany te zasługują na uwagę również dzięki swoim wysokim walorom smakowym oraz łatwości w przygotowywaniu z nich różnego rodzaju potraw.

Więcej o tym, co będzie można zobaczyć na poletkach odmianowych firmy Hazera w czasie XXVI Charsznickich Dni Kapusty dowiecie się z materiału filmowego.