Diament Forbesa 2020 dla GPR Krasoń

Po dobrą rozsadę … zaprasza firma KrasońGrupa Producentów Rozsad Krasoń została laureatem Diamentów Miesięcznika Forbes w 2020 r. w województwie łódzkim, w kategorii średnich firm. W zestawieniu przygotowanym przez Forbes wraz z Bisonde Polska znajdują się firmy, które najszybciej zwielokrotniły swoją wartość w okresie ostatnich trzech lat.

GPR Krasoń rozpoczęła profesjonalną produkcję od 1997. Od tamtego czasu firma ciągle unowocześnia i rozbudowuje się. Obecna produkcja odbywa się na powierzchni 19 ha, z czego 15 ha to nowoczesne obiekty szklarniowe. Roczna produkcja rozsady osiąga poziom 300 mln sztuk.

Firma dzięki 20 letniemu doświadczeniu działania na polskim rynku bardzo dobrze zna jego specyfikę. Dzięki produkcji w kraju, materiał dostarczany do klienta nie jest narażony na czynniki stresowe związane z dalekim transportem, a rozwój roślin odbywa się w tych samych warunkach klimatycznych. Zdrowa, wyrównana rozsada to gwarancja wysokiego i jednolitego plonu oraz wpływa na łatwość prowadzenia produkcji, skrócenie jej czasu i obniżenie kosztów.

GPR Krasoń znana jest równie dobrze na rynku Europejskim (głównie Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Słowacja i Czechy), gdzie co roku firma zwiększa ilość dostarczanych rozsad. Przedsiębiorstwo w produkcji wykorzystuje najnowsze osiągnięcia naukowe i technologiczne pochodzące od firm nasiennych z Polski i zagranicy. Klientami firmy są indywidualni producenci oraz duże firmy przetwórcze i chłodnicze.

Zarząd i kadra kierownicza reprezentująca na spotkaniu Grupę Producentów Rozsad KRASOŃ

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na wysoką jakość i terminowość dostaw – mówi Grzegorz Krasoń, prezes zarządu firmy. – Dzięki świetnie wykwalifikowanej kadrze specjalistów i doskonałej obsłudze interesantów zbudowaliśmy długotrwałe relacje z kontrahentami, oparte na zadowoleniu naszych odbiorców. W naszej misji kierujemy się jednak nie tylko jakością i rygorystycznym dotrzymywaniem ustalonych terminów, ale przede wszystkim niezawodnością i fachową obsługą od zamówienia aż po dostarczenie finalnego produktu.

Źródło: forbes.pl