Wejście na TSW 2024 – jak ominąć kolejki

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2023

Przypominamy, już w tym tygodni w dniach 17-18 stycznia odbędą się Targi Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW 2024. Kolejny raz wydarzenia będzie odbywać się na tarnie Targów Kielce. W czasie tegorocznej wystawy swoja ofertę przedstawi ponad 420 wystawców. W trakcie dwóch dni odbędzie się również 9 konferencji branżowych. Pamiętajcie o wcześniejszym zakupie biletów, w ten sposób ominiecie kolejki na wejściu.

  • Uroczyste otwarcie targów odbędzie się 17 stycznia o godzinie 10 w sali Omega Centrum Kongresowego. 
  • W trakcie TSW 2024 odbędzie się 9 konferencji branżowych. W ich trakcie wystąpi blisko 80 prelegentów.
  • Producentów warzyw powinny zainteresować szczególnie trzy konferencje. 
  • Pierwszego dni będą to: Konferencja Maszynowa oraz Konferencja – Odnawialne źródła energii w ogrodnictwie. Drugiego dnia będzie odbywać się Konferencja warzywnicza
  • Jedną z nowości TSW 2024 są poletka uprawowe. Uczestnicy targów będą mieli możliwość zobaczyć na żywo innowacyjne metody uprawy, dzięki aranżacjom plantacji przygotowanym wspólnie z ekspertami i czołowymi firmami w branży. Prezentacje te zostały wybudowane w halach A i D. 

Jedno z poletek dedykowanym sadownikom. Prezentowane są nowe systemy uprawy jabłoni, grusz i czereśni. Szczególnie interesujące są zamontowane tam systemy nawadniania i osłony takimi jak siatki antyinsektowe, przeciwdeszczowe, przeciwgradowe. 

Drugie poletko dedykowane jest producentom owoców jagodowych. Przygotowano tam prezentacje nowych systemów uprawy borówki wysokiej, malin i truskawek. Systemy te obejmują rozwiązania dotyczące uprawy tych gatunków zarówno na otwartym gruncie, jak i w wybudowanych na potrzeby targów tuneli.

  • Koniecznie odwiedź również stoisko numer D 103. Stoisko portalu i czasopisma „Jagodnik” i portalu warzywapolowe.pl. Znajdujemy się koło sali wykładowej – truskawki, sady, hala D. Na naszym stoisku bezpłatnie otrzymasz dwa branżowe wydawnictwa: „PAPRYKA- Przewodnik po uprawie na sezon 2024” oraz „Kapusta- Przewodnik po uprawie na sezon 2024”

Pamiętajcie – aby uniknąć kolejek przy wejściu, polecamy wcześniejszy zakup biletów wstępu na https://tsw.pl/cennik