W dniach 29 listopada–1 grudnia 2016 r. w International Exhibition Center w Kijowie odbędzie się Fresh Business Expo. To wiodące targi na Ukrainie, ale także ważna impreza dla całej Wspólnoty Niepodległych Państw. W wydarzeniu uczestniczyć będą operatorzy z szeroko rozumianej branży owocowo-warzywnej. W 2016 roku spotkają się już po raz piąty.

Dlaczego warto tam być?

5

Konferencja owocowo-warzywnicza organizowana pod egidą targów stwarza wyborną okazję do nawiązania kontaktów przedstawicieli podmiotów importujących i eksportujących żywność,  zakładów przetwórczych, plantatorów i kupców, przedstawicieli sieci handlowych a także firm wytwarzających sprzęt do produkcji, przetwarzania i sprzedaży owoców i warzyw. W gronie zwiedzających spodziewani są profesjonalni plantatorzy owoców i warzyw, także pod osłonami, menedżerowie firm handlujących żywnością wyższego szczebla, przedstawiciele przemysłu przetwórczego, reprezentanci firm nasiennych i gospodarstw szkółkarskich.

4
Na ostatni dzień imprezy przewidziano organizację forum poświęconego obrotowi żywnością w którym udział weźmie ponad 30 wiodących sieci handlowych i importerów żywności. Wydarzenie daje możliwość nawiązania relacji biznesowych z partnerami na Ukrainie, a także w niemal w całym obszarze WNP. W poprzedniej edycji swoje stoiska zorganizowało 75 wystawców, a targi odwiedziło 2238 gości z 8 krajów. Imprezę zorganizowano na 1750 m2 powierzchni wystawowej.

Świeży rynek w centrum uwagi

Organizatorzy kładą nacisk na zagadnienia związane z dostarczeniem świeżych owoców i warzyw do konsumenta. W związku z tym należy spodziewać się zwłaszcza obecności podmiotów związanych z produkcją i dystrybucją świeżej żywności, firm zaopatrujących gospodarstwa w rozwiązania do uprawy, technologii szklarniowej i przedsiębiorstw produkujących maszyny ogrodnicze, ekspozycji firm chłodniczych i przechowalniczych, rozwiązań do sortowania, kalibracji i pakowania owoców i warzyw, ale także wystaw maszyn do przetwarzania surowca, przedstawicieli firm oferujących usługi, a także pomoc w zakresie marketingu żywności.

logo-freshbusiness2016 (2)
Organizatorem wydarzenia jest Nova Exhibitions BV. W celu zasięgnięcia dalszych informacji można kontaktować się z przedstawicielem tej firmy: Kuno Jacobs (Project Manager) dostępny jest pod numerem telefonu + 31 85 401 73 97, lub adresem e-mailowym: info@nova-exhibitions.com.

www.freshbusinessexpo.com/en/