Konferencja Agrosimex 2022 = wiedza plonuje!
Od wielu lat firma Agrosimex organizuje cieszące się sporym zainteresowaniem spotkania branżowe, na których są poruszane ważne tematy istotne dla producentów owoców, warzyw oraz płodów rolniczych. W ubiegłym sezonie wydarzenia stacjonarne zostały zastąpione konferencjami online, co spotkało się z wielkim zainteresowaniem, udział wzięło ponad 8000 uczestników. Chcąc spełnić oczekiwania odbiorców w zaplanowanym sezonie również nie zabraknie okazji do wysłuchania ciekawych wykładów. Będzie możliwość zadawania pytań ekspertom z różnych dziedzin związanych z prowadzeniem upraw, jak również zdobycia cennych nagród w konkursach podczas zaplanowanych spotkań.

Warzywnicze konferencje

W miesiącach od stycznia do maja odbędą się: Konferencje warzywnicze, ziemniaczane i buraczana. Dobierając tematykę wystąpień specjalistów uwzględniono ubiegłoroczne problemy pojawiające się na plantacjach, perspektywy rozwoju w produkcji gatunków warzywniczych i nowości skierowane w stronę rynku warzywniczego. W związku z tym będą poruszane tematy, takie jak:

– ochrona ziemniaków od początku sezonu

– makro- i mikronawożenie w zależności od przeznaczenia plonu ziemniaków

– kondycjonowanie upraw po spoczynku zimowym

– ochrona przed chwastami buraka cukrowego i ziemniaków

i… znacznie więcej!

Aktualny harmonogram spotkań znajdziesz na stronie: konferencje.agrosimex.pl. Uczestnictwo w tym wydarzeniu wymaga rejestracji, dlatego wybierz i zapisz się na interesujące Cię spotkanie. Firma Agrosimex czeka na Ciebie z kolejną dawką praktycznej wiedzy eksperckiej oraz ciekawymi nagrodami do wygrania w konkursie!

Konferencje Agrosimex 2022

DataNazwa konferencji
18.01.2022KONFERENCJA ZIEMNIACZANA CZ. 1
22.02.2022KONFERENCJA BURACZANA
23.02.2022KONFERENCJA WARZYWNICZA CZ. 1 – Cebula
1.03.2022KONFERENCJA WARZYWNICZA CZ. 2 – warzywa korzeniowe
26.04.2022KONFERENCJA WARZYWNICZA CZ. 3 – Kapusta
17.05.2022KONFERENCJA ZIEMNIACZANA CZ. 2
Szczegóły – godziny, tematy konferencji i informacje dotyczące dostępu – na www.konferencje.agrosimex.pl