To pierwszy konkurs na warzywapolowe.pl, ale na pewno nie ostatni. Spłynęło do nas wiele zdjęć z całej Polski. Jak widać plantacje warzyw wyglądają pięknie. Nie brakuje zadbanych plantacji ale też niezwykłych okazów warzyw. Zachwyciły nas niektóre zdjęcia – bób w kształcę serca, czy ponad 300 kg dynia. Jest wiele zwykłych i niezwykłych plantacji. Zatem głosowanie czas zacząć! Od teraz do 10 sierpnia czekamy na Wasze głosy! To nic nie kosztuje – jeśli zdjęcie się wam podoba kliknijcie #LubięTO. Udostępniajcie post – niech inni też zobaczą i zagłosują.

 

To tylko namiastka zdjęć które spłynęły do konkursu. Wszystkie są na naszym profilu FB – https://web.facebook.com/warzywapolowe/

Wszystkie zdjęcia dostępne tutaj – https://web.facebook.com/warzywapolowe/

Lajkujcie zdjęcia, które Wam się podobają. Ich autorzy i właściciele fotografowanych plantacji czy warzyw na to zasługują! To efekt ich ciężkiej pracy. Na zwycięzcę czeka nagroda główna – rozsada warzyw na 1 ha* od firmy #Krasoń.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia. Mam nadzieję że zawieszki do wszystkich dotarły, jeśli nie proszę o informację – na pewno wyślemy.

* dotyczy rozsady warzyw kapustnych, a w przypadku innych asortymentów – rozsady o wartości do 4000 zł