Rozwój w dobrym kierunkuFirma  NET-PROFIT Warzywa & Owoce sp. z o.o.  z Tropiszowa, koło Igołomi oddała do użytku nowy obiekt logistyczny o powierzchni 4000 m², w którym znajdują się chłodnie, linie do sortowania i pakowania owoców i warzyw.

Firma NET-PROFIT Warzywa & Owoce sp. z o.o powstała w 2002 roku, w 2012 oddała ona do użytku 5000 m² powierzchni magazynowo-chłodniczej. Obecnie całość magazynowa tego małopolskiego przedsiębiorstwa to około 10 tyś m², w tym chłodnie, sortownie, miejsce do konfekcjonowania, miejsce na analizę jakościową. Firma może się pochwalić się również własną flotą transportową.

Net-Profit dostarcza warzywa i owoce do sieci handlowych, sklepów spożywczych, a także do hurtowni owocowo-warzywnych na terenie całego kraju. Na znaczeniu zyskuje także eksport warzyw do krajów Unii Europejskiej. Firma z Wawrzeńczyc kupuje warzywa głównie od rodzimych producentów m.in. z Igołomi. Ważny jest także import warzyw i owoców z takich krajów jak: Włochy, Hiszpania, Francja, Niemcy, Holandia czy Belgia. Dostawcy owoców i warzyw w większości posiadają już certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo produkcji takie jak: Globalgap oraz BRC.

Na otwarcie nowej części magazynowej, które odbywało się 9 listopada do siedziby firmy przyjechało wiele przedstawicieli firm oraz gospodarstw współpracujących z firmą Net-profit. Obecni byli również kontrahenci tego podmiotu z zagranicy.

Właściciele firmy wraz z gośćmi z zagranicy