Tradycyjne, wrześniowe Dni Otwarte, które co roku odbywały się w Holandii, w tym roku zdecydowaliśmy przenieść do internetu ze względu na obecną sytuację z koronawirusem SARS-Cov-2, wywołującym chorobę COVID-19.

Zdrowie jest wartością nadrzędną, a naszym obowiązkiem jest zapewnienie bezpieczeństwa kontrahentom i pracownikom. Jednocześnie dbamy o zachowanie stałego i bliskiego kontaktu z naszymi klientami. Wierzymy, że bliskie relacje i współpraca z klientem są kluczem do sukcesu, dlatego postanowiliśmy zorganizować to wydarzenie online.

Digital Hazera Experience Days to cyfrowa platforma do łączenia się, udostępniania i inspirowania!

Co Cię czeka? Cyfrowe Dni Hazera Experience oferują ciekawy, 3-dniowy program. Od naszych menedżerów ds. rozwoju produktu uzyskasz aktualne informacje na temat najnowszych trendów w warzywnictwie na światowych rynkach. Najważniejsi w branży specjaliści podejmą w wykładach inspirujące tematy, takie jak zrównoważony rozwój, łańcuch dostaw świeżych produktów i wiele innych. Ponadto, wirtualnie będziesz mógł zwiedzić nasze pola!

Spotkaj się z zespołem Hazera Z niecierpliwością czekamy na Ciebie w cyfrowym świecie. Zachęcamy do kontaktu z naszymi lokalnymi przedstawicielami handlowymi, aby umówić się na spotkanie online z menedżerami ds. rozwoju produktów (indywidualnie lub poprzez dołączenie do spotkania)

Bądź na bieżąco Przejdź do www.hazera-events.com, zarejestruj się, zaplanuj spotkania i bądź na bieżąco! W nadchodzących tygodniach będziemy Cię informować o harmonogramie tego wydarzenia.

Czekamy na Ciebie podczas Digital Hazera Experience Days!

Termin: 22-24 września 2020 r., codziennie od godz. 9:00 Dbaj o siebie. Zespół Hazera.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt. Więcej informacji: Ineke Christiaens (ineke.christiaens@hazera.com)

Hazera to światowy lider w branży nasiennej. Hazera oferuje wiedzę, zaangażowanie i wsparcie agrotechniczne, łącząc wieloletnie doświadczenie z najnowszą technologią. Firma Hazera prowadzi hodowlę, dba o rozwój, wytwarza i wprowadza na światowe rynki szeroki asortyment odmian warzyw.Centrale spółki znajdują się w Izraelu i w Holandii, a jej oddziały w jedenastu krajach. Oprócz tego firma dysponuje rozległą siecią dystrybucyjną, obsługującą ponad 100 innych rynków. Międzynarodowa obecność i działalność sprawia, że jesteśmy blisko naszych klientów, co umożliwia oferowanie wsparcia technicznego, reagowanie na potrzeby lokalnych producentów, hodowla odmian dostosowanych do warunków uprawy w określonych uwarunkowaniach klimatycznych i spełniających wymogi rynku.Hazera należy do Limagrain Group, międzynarodowego przedsiębiorstwa działającego w branży rolniczej, z siedzibą we Francji. Jako spółdzielnia rolnicza, grupa Limagrain doskonale rozpoznaje potrzeby swoich klientów, dzięki czemu osiągnęła pozycję największej spółki nasiennej w Europie, specjalizując się w hodowli warzyw, upraw polowych oraz w wytwarzaniu produktów zbożowych. Dział nasion warzyw grupy Limagrain jest drugą największą firmą w tej branży na świecie.

Informacja prasowa firmy Hazera