Konkurs na „Najlepiej posadzoną rozsadę”Sezon już rozpoczęty, pierwsze rozsady pojawiają się już na polach, dlatego ogłaszamy konkurs na „Najlepiej posadzoną rozsadę”. Zrób zdjęcie lub film w trakcie sadzenia rozsady w Twoim gospodarstwie, opisz swoją pracę i weź udział w konkursie. Nagrodą główną jest rozsada warzyw o wartości 4000 zł od firmy GPR Krasoń. Dodatkowe nagrody to trzy kubki warzywapolowe.pl.

Co trzeba zrobić? Zapoznaj się się z regulaminem konkursu:

1. Przyślij nam zdjęcie swojej plantacji w trakcie sadzenia rozsady.

Zgłoszenia możesz dokonać poprzez wiadomość na nasz fanpage Facebook lub na adres konkurs@warzywapolowe.pl. Maksymalnie można zgłosić 5 zdjęć lub filmów (do 3 min.)*.

Opisz zdjęcia – miejscowość, gatunek, odmiana, czas sadzenia rozsady.

Wystarczą zdjęcia robione telefonem komórkowym, nie trzeba wiele!

Ważne! Uczestnikiem Konkursu** może być każda pełnoletnia osoba fizyczna będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz będąca rolnikiem zajmującym się towarową produkcją warzyw o powierzchni minimum 2 ha.

2. Zapisz się na newsletter warzywapolowe.pl >> http://www.warzywapolowe.pl/newsletter/

Zapisując się na newsletter oraz zgłaszając swój udział w konkursie akceptujesz naszą Politykę Prywatności. Udostępnione dane osobowe będą wykorzystane w celach realizacji konkursu i wysyłki nagród.

3. Spośród przesłanych prac wybierzemy 4 najlepsze, które nagrodzimy. Wszystkie nadesłane prace opublikujemy na portalu warzywapolowe.pl oraz na fanpage’u Facebook.

Nagroda główna: 1x rozsada warzyw o wartości 4000 zł brutto od firmy GPR Krasoń

Nagrody dodatkowe: 3x kubek warzywapolowe.pl

Czekamy na zgłoszenia do 31 maja.
3 czerwca ogłosimy zwycięzców Konkursu.
Zapraszamy do zabawy!

* Fotografie i filmy zgłaszane do Konkursu nie mogą naruszać przepisów prawa ani praw osób trzecich, w tym w szczególności dóbr osobistych osób trzecich, a także ogólnie przyjętych norm obyczajowych – w szczególności dotyczy to treści powszechnie uznawanych za wulgarne i obraźliwe, zawierających nagość, pornografię, erotykę, obscenicznych, obrażających uczucia innych osób, w tym również uczucia religijne, przedstawiających przemoc albo materiały o tematyce rasistowskiej, naruszające prawo do prywatności, zawierających materiały chronione prawami wyłącznymi (np. prawami autorskimi) bez zgody uprawnionych.

** Uczestnik Konkursu poprzez wysłanie zgłoszenia do Konkursu (pracy konkursowej) oświadcza, iż udziela Organizatorowi i Głównemu Partnerowi nieodpłatnej zgody na wielokrotne (nieograniczone ilościowo, czasowo i terytorialnie) oraz nieodpłatne korzystanie w całości jak i w dowolnie wybranych fragmentach z jego pracy konkursowej (fotografii oraz ich opisów, tytułów) przez Organizatora oraz firmy powiązane z Organizatorem kapitałowo lub osobowo w sposób pośredni lub bezpośredni jak również przez podmioty wskazane przez Organizatora na wszystkich znanych polach eksploatacji.