Plantacje warzyw polowych wyglądają coraz piękniej, a w przypadku niektórych asortymentów rozpoczęły się już zbiory. Warto się nimi pochwalić, tak by zobaczyli je inni – kto wie, może będą to potencjalni odbiorcy. A dla wszystkich którzy nadeślą zdjęcia swoich plantacji lub zebranych warzyw nagroda gwarantowana oraz do wygrania nagroda główna – rozsada warzyw na 1 ha* od Grupy Producentów Rozsad Krasoń!

Pochwal się swoimi plonami lub swoją plantacją!

Ogłaszamy konkurs na najpiękniejsze warzywa lub najpiękniejszą plantację. Zrób zdjęcie swojej plantacji lub zbieranych warzyw i wygrywaj nagrody. Dla każdego nagroda gwarantowana – oryginalna zawieszka do samochodu, a do wygrania nagroda główna – rozsada warzyw na 1 ha od firmy #Krasoń (dotyczy rozsady warzyw kapustnych, a w przypadku innych asortymentów – rozsady o wartości do 4000 zł!)

Co trzeba zrobić?

#1 Przyślij nam zdjęcie swoich warzyw lub swojej plantacji (poprzez Facebook lub na adres mariusz.podymniak@hortusmedia.pl ). Opisz zdjęcie – jaka to odmian, kiedy siana lub sadzona. Wystarczą zdjęcia robione telefonem komórkowym, nie trzeba wiele! Wystarczy złapać dobry kadr i wysłać!

#2. Zapisz się na newsletter warzywapolowe.pl – http://www.warzywapolowe.pl/newsletter/
Wszyscy, którzy to zrobią otrzymują od nas zawieszkę ! (jeśli jesteś już zapisany prześlij nam swoje dane adresowe do wysyłki zawieszki)

#3. Lajkuj swoje ulubione zdjęcia w Galerii na FB. Zwycięzcą konkursu zostanie autor zdjęcia, które zdobędzie najwięcej lajków od użytkowników FB https://www.facebook.com/warzywapolowe/

Czekamy na zdjęcia do 30 lipca. Od 1 sierpnia wszystkie zdjęcia opublikujemy w galerii, wtedy rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 10 sierpnia. 11 sierpnia ogłosimy zwycięzcę Konkursu. Zapraszamy! Pochwal się swoją plantacją i zdobądź nagrody!

Nagroda główna to rozsada warzywa od firmy Krasoń

* dotyczy rozsady warzyw kapustnych, a w przypadku innych asortymentów – rozsady o wartości do 4000 zł

#warzywapolowe #uprawawarzyw #rozsadawarzyw #ochronawarzyw #chorobywarzyw #szkodnikiwarzyw #nawożeniewarzyw #nasionawarzyw #odmianywarzyw #uprawiamywarzywa #jemywarzywa #cebula #marchew #rozsadaKrasoń #dobrarozsadawarzyw