Nowej generacji agrowłóknina- LUTRASIL


Podczas Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2017 firma Center Plast Sp. z.o.o przedstawiła na swoim stoisku nowatorską agrowłókninę, o przedłużonej trwałości i bardzo dobrze chroniącą rośliny.

Stoisko firmy Center Plast na targach TSW 2017

Agrowłóknina LUTRASIL PRO dzięki zastosowaniu nowatorskich stabilizatorów UV oraz unikalnego wzmocnionego splotu włókien, jest niezwykle wytrzymała, doskonale chroni rośliny przed zimnymi wiatrami i przymrozkami oraz niweluje wahania temperatury pomiędzy dniem a nocą. Rozciągliwa i równomierna struktura włókien eliminuje lub znacznie redukuje problem uderzania roślin podczas wiatru. Agrowłóknina nie chłonie wody (przepuszcza wodę) oraz zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza.  Agrowłóknina LUTRASIL  jest dostępna też w szerokości do 28,5m.


Na targach TSW, firma Center Planst Sp.z o. o. zorganizowała na swoim stoisku konkurs wiedzy z zakresu oferowanych przez nią produktów. Zwycięzca – Jakub Koper z miejscowości Miszewo Murowane
 – otrzymał bardzo atrakcyjną nagrodę – była nią agrowłóknina LUTRASIL PRO .

Center Plast to jedno z wiodących przedsiębiorstw w swojej kategorii istniejące na rynku od 1993 r. Specjalizuje się w dostawie najwyższej jakości materiałów niezbędnych w rolnictwie i ogrodnictwie. Produkty z tego przedsiębiorstwa trafiają w ręce zarówno największych gospodarstw ogrodniczych, rolniczych, jak i firm z sektora MSP oraz klientów detalicznych na terenie całej Polski. Ponadprzeciętne zaufanie do naszej marki to efekt wieloletniej pracy, doświadczenia oraz partnerstwa z kluczowymi dystrybutorami w kraju i Europie. Wszystkie produkty, a w tym także agrowłókniny i folie ogrodnicze importujemy bezpośrednio od producentów, którzy mogą pochwalić się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz bardzo wysoką wydajnością produkcyjną – informuje Karolina Lukaszczyk z firmy Center Plast Sp. z o.o. Dwudziestoletnia współpraca tego przedsiębiorstwa z parterami z Niemiec i innych krajów z Europy pozwala stale je udoskonalać i wprowadzać na rynek polski nowości dla branży ogrodniczej dotąd niedostępnych w naszym kraju. Cechuje je wysoka jakość, którą można zauważyć w praktyce. Ze względu na wykorzystanie nowoczesnych, trwałych surowców, oferowane produkty charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników zewnętrznych. Najlepszą rekomendacją dla firmy Center Plast jest stale zwiększająca się liczba zadowolonych klientów potwierdzających wysoką jakość oferowanych pro­duktów i profesjonalizm obsługi.

W ofercie tej firmy znajdują się ponadto: folie tunelowe GARDENVIT, folia do podwieszania EKRAVIT, siatki cieniujące, sznurki ogrodnicze stabilizowane UV, agrowłókniny: AGRASIL oraz LUTRASIL PRO, folie perforowane AGRAVIT, folie do ściółkowania i sterowania wegetacją roślin HORTIVIT, folia do ściółkowania MULVIT, mata ściółkowa polipropylenowa, siatki przeciwgradowe, siatkę przeciw kretom oraz wiele więcej. 

Więcej szczegółowych informacji dostępnych jest na stronie: www.centerplast.pl/ogrodnictwo