Onion Leader rusza na pola – zaczynamy nowy sezon 2018

W ekspertami Onion Leader ruszamy na pola, gdzie zaczynają się już wschody cebuli. Autorski program realizowany przez Syngenta już kolejny rok ma celu zapewnienie jak najlepszej jakości cebuli i wysokich plonów z odmian cebuli będących w portfolio Syngenta. Wizyty w gospodarstwach, aktualne zalecenia, porady ekspertów wspólne lustracje – wszystko to będzie rejestrował nasza kamera a relacje ukażą się na portalach  http://onionleader.warzywapolowe.pl/ i https://www.warzywapolowe.pl/

Już kolejny rok eksperci z Syngenta wspierają producentów cebuli w ramach projektu Onion Leader. Jest dla nas kluczowa nie tylko sprzedaż nasion, ale też zadowolenie klientów z finalnych efektów produkcji. Dlatego też jesteśmy z nimi cały sezon. Lustrujemy plantacje, doradzamy, pomagamy wypracować jak najlepsze techniki uprawy, skutkujące wysokimi plonami nawet w trudnych latach – wyjaśnia Władysław Tokarczyk, koordynator projektu Onion Leader. Projekt ten dotyczy już nie tylko producentów w Polsce, ale też w innych krajach jak Czechy czy kraje Pribałtyki. Wymiana doświadczeń w takim międzynarodowym gronie sprzyja doskonaleniu technik uprawy. Ten rok zapowiada się dość nietypowo, czego przykładem jest szybki i jakże intensywny początek sezonu. W takich warunkach potrzebne są niestandardowe rozwiązania i przekażemy je za pośrednictwem portalu http://onionleader.warzywapolowe.pl/. Bądźcie Państwo z nami – dodaje Władysław Tokarczyk.

Wszystkie bieżące informacje z lustracji plantacji  i aktualne zalecenia będą publikowane na http://onionleader.warzywapolowe.pl/ oraz  https://www.warzywapolowe.pl/. Zapraszamy do subskrypcji by na bieżąco otrzymywać wszystkie informacje związane z projektem Onion Leader 2018!