Już 14 marca portal www.warzywapolowe.pl zorganizuje webinarium dotyczące uprawy papryki i pomidora w gruncie. Pomidory w takiej technologii, głównie z przeznaczeniem na zbiór pod cele przetwórstwa, uprawiane są w kilku strefach w Polsce. Papryka wydaje się znacznie popularniejszym kierunkiem uprawy pod osłonami, choć warunki klimatyczne coraz bardziej sprzyjają jej produkcji także w otwartym polu.

O czym będzie mowa?

W trakcie internetowego spotkania, do którego dojdzie 14 marca o 18.00, zebrani w wirtualnym studio specjaliści z branży ogrodniczej omówią wybrane aspekty związane z uprawą obu gatunków. Firmę Yara Poland reprezentował będzie Sebastian Przedzienkowski. Pochodzący z Kujaw, a więc regionu o największej produkcji warzyw polowych specjalista zaprezentuje informacje związane z żywieniem roślin skupiając się na pomidorze. Obecni będą także przedstawiciele firmy Hazera. Janusz Gajzler omówi 4 podstawowe odmiany papryki do uprawy polowej. Z kolei Małgorzata Zadura zaprezentuje portfolio pomidorowe Hazery. Piotr Borczyński z KPODR w Minikowie skoncentruje się na wybranych zagadnieniach agrotechnicznych związanych z uprawą obu gatunków warzyw.

Kiedy i gdzie oglądać?

Webinarium rozpocznie się o 18.00 we wtorek 14 marca. Można je oglądać na profilu portalu www.warzywapolowe.pl na Facebooku jak i jego kanale na YouTube. Przewidywany czas, jaki wydarzenie zajmie to między 2 a 2,5 godziny. W tym czasie odbędą się 4 prezentacje merytoryczna oraz część interaktywna, o której więcej w dalszej części zapowiedzi. Webinarium pomidorowo-paprykowe można oglądać zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych, w zaciszu własnego domu lub w podróży. Serdecznie zapraszam! Klikając poniżej można się na webinar zapisać, a my wyślemy przypomnienie by o nim nie zapomnieć:

Prześlij nam pytanie, a otrzymasz odpowiedź!

Jedną z największych zalet webinarium pomidorowo-paprykowego jest jego interaktywność. W jego trakcie można komentować wystąpienia specjalistów, rozmawiać o przekazanych przez nich informacjach z innymi widzami i co najważniejsze: zadawać pytania bezpośrednio do występujących osób. To niepowtarzalna okazja, żeby w ciągu kilku chwil uzyskać na nie odpowiedź od czołowych ekspertów ogrodniczych w kraju. Udział w webinarium jest bezpłatny. Z kolei odniesione w rezultacie uczestnictwa w nim korzyści mogą wykraczać zdecydowanie poza tylko nadchodzący sezon i być źródłem długotrwałej satysfakcji.