Dnia 3 sierpnia firma SAKATA zaprasza na poletka pokazowe do Zakroczymia pod Warszawą przy lotnisku Modlin, gdzie będzie prezentować swoje bogate portfolio buraka. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Zaproszenie sponsorowane

Podczas tego dnia będzie można obejrzeć i ocenić ponad 20 odmian buraczków samej firmy Sakata i porównać je z odmianami firm konkurencyjnych.
Prezentowana będzie między innymi odmiana buraka Red Hawk F1 – bardzo wczesna, kulista o pięknym wybarwieniu oraz uznane już na rynku odmiany takie jak Cardeal F1 czy Kestrel F1.
Z nowości firma zaprezentuje między innymi odmianę: Falcon F1 – czerwonego, okrągłego buraczka ćwikłowego, o okresie wegetacji 90 dni, którego ogromną zaletą jest bardzo dobra odporność na wysokie letnie temperatury.

FALCON F1- Nowość!

Będzie można również zobaczyć buraczka podłużnego o nazwie Rodnia F1, żółtego Golden Eye, czy też Chioggia Guardsmark buraka o biało różowym przekroju.

RODINA F1

Na pole firma SAKATA zaprasza w godzinach od 9 do 17 oraz na obiad do restauracji Karczma pod Jaworem na ul. Płońskiej 32 w godzinach od 12-15.

Na polu tego dnia będą pracownicy oraz hodowcy firmy Sakata z całej Europy oraz Stanów Zjednoczonych co stanowi wspaniałą okazję dla uczestników, aby dowiedzieć się i usłyszeć o doświadczeniach na temat uprawy tego warzywa w innych rejonach świata.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Link do wydarzenia w kalendarium (szczegóły dojazdu): http://www.warzywapolowe.pl/event/sakata-pole-pokazowe-buraczka-cwiklowego/