Targi TSW 2023 tym razem w KielcachDotychczasowe edycje Targów Sadownictwa i Warzywnictwa (TSW) cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno firm oferujących rozwiązania do produkcji warzyw jak też samych ogrodników wyspecjalizowanych w produkcji warzywniczej. W 2023 roku największe branżowe targi ogrodnicze odbędą się w nowej lokalizacji. Organizatorzy zapraszają tym razem 18 i 19 stycznia na tereny Targów Kielce.

Choć pierwotnie XIII edycja TSW planowana była w dotychczasowej lokalizacji czyli centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo z przyczyn niezależnych od organizatorów lokalizacja uległa zmianie. Targi Kielce dobrze znane są z odbywających się tam imprez rolniczych, w tym przede wszystkim Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.

Targi Kielce położone są na obrzeżach miasta tuż przy trasie S7 (Kraków-Warszawa) co zapewnia szybki i bezpieczny dojazd. Rozległe hale dają możliwość prezentacji różnorodnych maszyn i sprzętu. Takich ciekawostek nie zabraknie ich również podczas najbliższej edycji TSW. Organizatorzy przewidują udział około 300 wystawców. Atrakcyjna częścią Targów są konferencje branżowe oraz panele dyskusyjne. Zapraszamy zatem do uczestnictwa w tych największych targach ogrodniczych i do udziału w XIII edycji TSW 2023! Uczestnicy mogą liczyć na bezpłatny wstęp, ale musi być poprzedzony wcześniejszą Rejestracją.

XIII edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa odbędzie się 18 i 19 stycznia w Kielcach!

Wszystkich uczestników zapraszamy do rejestracji – www.tsw.pl