Zimowa edycja Agroakademii Warzywniczej BASF
Kompleksowe rozwiązania, nowości oraz eksperci – tak zapowiada się ruszająca już 30 stycznia Agro Akademia Warzywnicza BASF 2018. Zimowe spotkania dla producentów w ramach tego projektu już na stałe wpisały się w kalendarz imprez, dlatego z każdym rokiem gromadzą coraz więcej uczestników. W tym roku pierwsze konferencje odbędą się w Krobii i Łowiczu, a prezentowane wykłady eksperckie będą dotyczyły zasad pozyskania i możliwości zatrudniania pracowników sezonowych. Patronat medialny nad wydarzeniem objął także portal warzywapolowe.pl

Krobia – 30 stycznia 2018 r., godz. 10:45

Będzie to spotkanie dla producentów pomidora gruntowego, współorganizowane przez zrzeszenia SGP Pudliszki oraz POMWITRUS i Wielkopolanie z Kotlina. Partnerami wydarzenia są: Hazera, HM.Clause, ADOB, Grupa Mularski, AWIMEX, JAGRO.


Łowicz – 31 stycznia 2018 r., godz. 10:45

To otwarte spotkanie dla producentów pomidora gruntowego oraz innych warzyw istotnych dla zakładu w Łowiczu. Konferencja współorganizowana jest z ZPOiW w Łowiczu. Partnerami są: Hazera, HM.Clause, ADOB, Grupa Mularski, AWIMEX, JAGRO.

Zapraszamy do udziału w spotkaniach!