Agro Show 2017 – fotorelacja

Maszynowo na Agro Show 2017


W dniach 22-25 września odbyła się w Bednarach Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2017. Impreza ta organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. W tym roku, tak jak i w minionych latach, wiele eksponowanego sprzętu dedykowane było produkcji warzyw. Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z tego dopiero co zakończonego wydarzenia.

Do siewu, sadzenia, nawadniania i pielęgnacji

Na  Agro Show 2017 znaleźć można było wiele maszyn przydatnych do pracy przy przygotowaniu kwater pod uprawę warzyw, do ich wysiewu lub wysadzeń. Ciekawa była zwłaszcza bogata gama prezentowanych siewników precyzyjnych i sadzarek. Nie zabrakło jednak miejsca także dla rozsiewaczy nawozów i pielników, czy sprzętu do nawadniania plantacji.

Sprzęt do wykorzystania w okresie zbiorów i po nich

Bardzo ważną, długo wyczekiwaną fazą sezonu są zbiory. Producenci maszyn prześcigają się w wynajdywaniu coraz to wydajniejszych, bardziej efektywnych rozwiązań do pozyskiwania warzyw z pól. Nie mniej istotne jest jednak to, co z plonem dzieje się po zbiorze. Dlatego podczas Agro Show 2017 nie zabrakło sprzętu wykorzystywanego w okresie pozbiorczym.