AGRO SHOW 2022 – już w ten weekend – warto kupić wcześniej bilety

Dobra frekwencja na AgroShow pierwszego dnia targówPrzed nami kolejna edycja największych plenerowej wystawy rolniczej w Europie, czyli AGRO SHOW, organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Tradycyjnie odbędzie się ona w Bednarach, a zaplanowano ją w dniach 23-25 września. 

Tegoroczne AGRO SHOW, tak jak w zeszłym roku potrwa trzy dni. Formuła otwartej wystawy sprawdza się od lat, bo daje doskonałe możliwości prezentacji każdemu wystawcy. A tych, jak w poprzednich latach, będzie kilkuset. Wśród nich najważniejsi gracze rynku maszyn i urządzeń rolniczych, środków produkcji i wyposażenia gospodarstw. Pojawią się wystawcy z zagranicy: m.in. z Austrii, Belgii, Czech, Danii, Francji, Holandii, Irlandii, Niemiec, Turcji, Ukrainy, Włoch. Firmy przyjeżdżają do Bednar, bo jest to świetna okazja do prezentacji nowinek technicznych i technologicznych. Od samego początku taki był cele tej imprezy: stworzyć okazję polskim rolnikom, by mogli zapoznać się osobiście z najnowocześniejszymi technologiami w branży rolniczej. Mocnym i stałym punktem Agro Show są pokazy maszyn i ich możliwości podczas pracy. Za każdym razem pokazom przyglądają się tłumy widzów, bo to świetna weryfikacja i pomoc w podejmowaniu ewentualnych decyzji zakupowych. Zdaje sobie z tego też sprawę producenci, dlatego dokładają starań i wysiłków, by jak najlepiej zaprezentować swoje produkty. Całość składa się na atrakcyjne polowe show. Nie inaczej będzie i tym razem. W tym roku organizator zaplanował pokazy pojazdów autonomicznych oraz maszyn do nawożenia organicznego i wapnowania. 

Kolejnym aspektem Agro Show, który bardzo doceniają, odwiedzający nas rolnicy i na co zwracają nam co roku uwagę, to możliwość porównania w jednym miejscu, w jednym czasie oferty wielu producentów. Nic, nawet najbardziej wymyślne technologie cyfrowe, nie zastąpią możliwości bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami producentów, zobaczenia na własne oczy oferowanych urządzeń, uzyskania na miejscu odpowiedzi na pytania i wątpliwości. Oferta w branży jest niezwykle bogata, a o wyborze często decydują niuanse. Każdy, kto planuje zakupy i inwestycje w swoich gospodarstwach, powinien proces decyzyjny rozpocząć właśnie od zapoznania się z jak najszerszą gamą maszyn i urządzeń. W Bednarach jest do tego idealna okazja i warunki. 

Wystawa AGRO SHOW to nie tylko stoiska firm, to również imprezy i wydarzenia towarzyszące, których w tym roku nie zabraknie. W piątek odbędzie się finał pierwszej edycji konkursu Student na Medal, który organizowany jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. W sobotę natomiast o miano najlepszego mechanika maszyn rolniczych walczyć będą finaliści konkursu Mechanik na Medal. Organizator, zadbał by AGRO SHOW nie było jedynie komercyjną imprezą wystawienniczą, ale miało szerszą formułę i walor edukacyjny. Dlatego każdego dnia będzie można wziąć udział w towarzyszących wydarzeniu seminariach i wykładach, których program zostanie już wkrótce opublikowany. 

Wystawa po raz pierwszy w swojej historii będzie biletowana i jest to najważniejsza zmiana organizacyjna dla wszystkich, którzy zamierzają ją odwiedzić. Już od 1 sierpnia bilety na wystawę będą dostępne na platformie ebilet.pl, wszelkie informacje z tym związane będą również dostępne na stronie www.agroshow.pl. Organizator, jak zawsze, przygotował program dofinansowania przyjazdów grupowych. Informacje na ten temat będzie można uzyskać na stronie internetowej wystawy. Na przyjezdnych własnymi samochodami, czekać będą bezpłatne parkingi.

Źródło: Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych