Piotr Zajkowski 1963-2019

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy , iż dnia 24 maja 2019 roku zmarł Ś.P. Piotr Zajkowski.

Jego pozytywne nastawienie do życia, entuzjazm i charyzma, zawsze nadawały tempo realizowanym przez niego przedsięwzięciom. Był wielkim optymistą, nawet wtedy gdy przyszło mu zmagać się z ciężką chorobą.

Piotr Zajkowski jest absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Od 1991 r. współtworzył Dział Agro firmy Nichimen, a następnie Arysta LifeScience w Polsce. W 2008 roku utworzył firmę  BioAgris, w której zbudował doskonały zespół rozumiejących się i dobrze współpracujących ze sobą osób. Wprowadzane przez Niego produkty i rozwiązania marketingowe, przez wielu traktowane były zawsze jako wzór do naśladowania, aby w niedługim czasie stać się dla wielu osób z branży standardami. Zawsze niezwykle innowacyjnie podchodził do stawianych sobie do zrealizowania przedsięwzięć. Nigdy nie działał sztampowo. Zależało mu na rozwoju nowoczesnego polskiego ogrodnictwa. Chętnie podejmował się realizacji trudnych tematów. Był dobrym partnerem do dyskusji o potrzebnych do wdrożenia zmianach w naszej ogrodniczej rzeczywistości. Był kolegą wielu polskich producentów owoców i warzyw, a w ich gospodarstwach wdrażał innowacyjne technologie, które pomagały w produkcji i uzyskiwaniu wysokiej jakości plonów.

Bardzo trudno nam uwierzyć że już nie spotkamy się z Piotrem

Łączymy się w żalu z jego Rodziną

Koleżanki i koledzy z firmy Hortus Media

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w Warszawie dniu 30 maja 2019 r. o godzinie 14.00 w Warszawie na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej w Domu Przedpogrzebowym (blisko głównej bramy).