TSW 2018 – najlepszymi targami w ogrodniczej branży

To są naprawdę dobre targi – tak mówili wystawcy, którzy wzięli udział w tegorocznej już VIII edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa. Faktycznie po raz kolejny okazały się rekordowe – 328 wystawców z kraju i z zagranicy, 15,5 tys. odwiedzających w ciągu dwóch dni i 60 wykładów wygłoszonych podczas konferencji tematycznych. TSW stają się coraz bardziej atrakcyjne także dla producentów warzyw z racji coraz bogatszej oferty wystawców dla tej grupy odbiorców.

W dniach 10 i 11 stycznia 2018 roku w Ptak Warsaw Center odbyła się VIII edycja Targów Warzywnictwa i Sadownictwa. Jest to obecnie największa w Polsce impreza branżowa dla producentów warzyw i owoców.

Podczas tegorocznej edycji na 18 000 m² powierzchni wystawienniczej swoją ofertę zaprezentowało 328 wystawców z kraju i z zagranicy. W stosunku do zeszłego roku do grona wystawców dołączyły aż 62 nowe firmy.

W ciągu dwóch dni targi odwiedziło ponad 15,5 osób. Wielu gości przyjechało z zagranicy: Białorusi, Ukrainy, Litwy, Estonii, Holandii, Niemiec, Austrii i Włoch.

Wśród wystawców przybywa też firm z oferta skierowaną stricte dla producentów warzyw. W tym roku widoczne to było chociażby poprzez udział w targach większości firm nasiennych prezentacyjnych swoje portfolio odmianowe. Szczególnie interesujący był też pierwszy dzień targów, kiedy to odbyła się już III Konferencja Warzywnicza poświęcona uprawie kalafiorów i brokułów (więcej na http://www.warzywapolowe.pl/konferencja-warzywnicza-tsw-2018-cz-1/)

Organizator Targów Sadownictwa i Warzywnictwa – Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o. o. – już dziś zaprasza na przyszłoroczne targi TSW 2019, które odbędą się w tej samej lokalizacji w pierwszej połowie stycznia 2019 roku.