Uwaga! Kombajn ALINA SUPERNOVA, model 2019, w super cenie! -pokaz w CharsznicyPodczas XXV Charsznickich Dni Kapusty firma WEREMCZUK rozpoczyna swój coroczny cykl pokazów zbioru warzyw kombajnami z serii ALINA. Spotkajmy się 8 września.

Zaprezentujemy wysokiej jakości urządzenia oraz efekty pracy, w 100% polskich maszyn.
8 września 2019 r. przy ul. Żarnowieckiej, zostanie przeprowadzony pokazowy zbiór warzyw korzeniowych kombajnem ALINA SUPERNOVA.
Firma WEREMCZUK serdecznie zaprasza do udziału w tym wydarzeniu wszystkich producentów warzyw, którzy pragną zmodernizować swoje gospodarstwa i tym samym zwiększyć konkurencyjność.
Szczegóły dojazdu do plantacji dostępne są na mapce poniżej.


Jak pracuje kombajn do warzyw korzeniowych ALINA?

Kombajny z serii ALINA przeznaczone są do zbioru marchewki, pietruszki, pasternaku, buraka ćwikłowego czy selera. Są to maszyny zaczepiane do ciągnika współpracujące z traktorami o mocy już od 80 KM, wyposażonymi w TUZ. Zbiór warzyw może odbywać się zarówno z powierzchni płaskiej, jak i z upraw prowadzonych na redlinach czy zagonach.
Maszyny wykopują warzywa z ziemi wraz z nacią, następnie oczyszczają korzenie, obrywają nać i transportują je na jadącą obok przyczepę ( w wersji kombajnu ALINA ECO II z krótkim transporterem, na skrzynio-paletę umieszczoną na kombajnie).
Zebrane warzywa są doskonałej jakości, dobrze oczyszczone i gotowe do przechowywania lub bezpośredniej sprzedaży na rynek.
Na firmowym kanale YouTube firmy WEREMCZUK można zapoznać się z obszernym materiałem prezentującym pracę kombajnów do warzyw m. in. ze zbioru marchewki kombajnem ALINA SUPERNOVA:

Uwaga! ALINA SUPERNOVA – model 2019 w super cenie!

W zależności od potrzeb producentów, kombajny ALINA mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje, dzięki którym zarówno praca, jak i sterowanie kombajnem stają się jeszcze prostsze.
W najnowszym modelu kombajnu marchewkowego ALINA SUPERNOVA użytkownicy mogą korzystać z opcji w pełni elektronicznego sterowania napędami kombajnu bezpośrednio z kabiny ciągnika. Panel sterujący znajduje się cały czas w zasięgu operatora ciągnika, co pozwala mu na podejmowanie szybkich działań korygujących, w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów przy zbiorze.
Rozwiązanie to jest odpowiedzią na potrzeby rolników dotyczące większej automatyzacji pracy.
8 WRZEŚNIA PODCZAS POKAZÓW PRACY W CHARSZNICY, producenci warzyw będą mogli ocenić jakość i wyniki pracy kombajnu wyposażonego w elektroniczne sterowanie. Warto więc skorzystać z okazji i przekonać się na własne oczy, że kombajny warzywnicze marki WEREMCZUK nie odstają od tych pochodzących z zachodu i są dostępne W SUPER CENIE.

Tradycyjny zbiór warzyw

Producentom, którzy zbierają warzywa korzeniowe przy pomocy kombajnów ziemniaczanych lub podobnych maszyn, firma WEREMCZUK oferuje niszczarki naci BONA.
Maszyny rozdrabniają naziemne części roślin, dzięki czemu warzywa zostają prawidłowo przygotowane do wykopania. Trzeba podkreślić, że urządzenia te są niezwykle delikatne dla korzeni i nie powodują ich uszkadzania.
Niszczarki mogą być też wyposażone w moduł ogławiający, który obcina korzeń na zadaną wysokość, dzięki czemu warzywa po wykopaniu z ziemi są gotowe do przetwórstwa.

Pokazy pracy maszyn warzywniczych w Twoim gospodarstwie

Z firmą WEREMCZUK jest to możliwe. W celu uzyskania szczegółowych informacji Producent zaprasza do kontaktu tel. 81 517 15 66 / 784 911 007, e-mail: poczta@weremczukagro.pl lub za pośrednictwem strony internetowej www.weremczukagro.pl.

materiał sponsorowany