Wręczenie nagród w konkursie „Dobra robota!”

W trakcie tegorocznej Konferencji Warzywniczej towarzyszącej targom TSW 2019, odbyło się wręczenie nagród w konkursie Dobra robota! Do laureatów zgomadzonych na sali trafiły cenne nagrody (nieobecni otrzymają je w inny sposób).

Aby wziąć udział w konkursie, należało:
1) Zrobić zdjęcie lub nakręcić film w jednej z trzech kategorii tematycznych.
2) Opisać swoją pracę
3) Przysłać zgłoszenie na adres konkurs@warzywapolowe.pl

Każde zgłoszenie zostało zweryfikowane pod kątem spełnienia warunków konkursu.

Wyboru najlepszych prac dokonało jury w składzie:
Mirosław Maziarka, Agro Smart Lab
prof. dr hab. Edward Kunicki, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Mariusz Podymniak, redakcja warzywapolowe.pl

Ogłoszenie wyników oraz przesłane prace można znaleźć KLIKAJĄC TUTAJ.


Laureaci konkursu fotograficzno – filmowego
Dobra robota!

Nagrody główne

W kategorii najładniejsze zbiory, nagrodę – rozsadę warzyw firmy GPR Krasoń o wartości 2000 zł brutto – otrzymali Państwo Katarzyna i Jacek Pryciuk z miejscowości Dutrów, którzy nadesłali film relacjonujący zbiory papryki, brokuła i kalafiorów w prowadzonym przez nich gospodarstwie (Zobacz film: >>KLIKNIJ<<).

Katarzyna i Jacek Pryciuk z miejscowości Dutrów
Nagroda specjalna – rower Merida CITYWAY 728

 

Państwu Pryciuk firma Seminis przyznała również nagrodę specjalną – rower Merida CITYWAY 728 o wartości 2000 zł brutto.

 

 

 

Pan Mateusz Goszczyński z Florentyny wygrał voucher na agrowłókninę Geocover o wartości 1000 zł brutto i pobyt w SPA dla dwóch osób od firmy Geocover za pracę w kategorii przygotowanie warzyw do sprzedaży. Zgłoszone zdjęcia z opisem przedstawiały przygotowanie brokuła odmiany Parthenon na świeży rynek i do przetwórstwa.

Mateusz Goszczyński z Florentyny

Innowacje, technologia w moim gospodarstwie. W tej kategorii zwyciężyła Pani Anita Grzegorczyk z miejscowości Łojków, która otrzymała pakiet nasion warzyw i środków ochrony roślin o wartości 2000 zł brutto od firmy Syngenta za film prezentujący autorski sposób na zwijania linii kroplującej.

Nagrody za drugie miejsce

Pani Aneta Miernik z Igołomii otrzymała voucher na agrowłókninę Geocover o wartości 1000 zł brutto za zdjęcia ze zbiorów bakłażana odmiany Classic oraz papryki, odmiana Fleksum.

Aneta Miernik z Igołomii

Kolejną nagrodę – voucher o wartości 1000 zł brutto na nasiona od firmy P.H.U „Awimex” Anna Długosz – wygrał Pan Mirosław Pająk z miejscowości Kozieniec za fotografie przedstawiające plony papryki odmiany Yecla.

Nagrodę Pana Mirosława Pająka odebrał jego syn Mateusz

Pragniemy podziękować wszystkim sponsorom, firmom GPR Krasoń, Syngenta, Geocover, Seminis, P.H.U „Awimex” Anna Długosz za ufundowanie nagród w konkursie oraz zaangażowanie w jego przygotowanie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszej zabawie. Już teraz zapraszamy do zbierania materiałów i uczestnictwa w kolejnych konkursach!