Już w najbliższy poniedziałek 15 lutego odbędzie się webinar poświęcony uprawie ziemniaka. Moimi gośćmi będą Damian Wojciechowski z Europlant Polska oraz Grzegorz Grochot z firmy Corteva Agriscience. Poruszane tematy koncentrować będą się wokół poprawy efektywności produkcji. Sięganie po sadzeniaki o sprawdzonym pochodzeniu oraz poprawnie wykonane zabiegi ochrony to dwa z  podstawowych warunków, jakie spełnić należy by myśleć o uzyskaniu zadowalających wyników produkcyjnych. Wydarzenie pt. „Ziemniak. Co warto wiedzieć przez sezonem?” oglądać będzie można na żywo na Facebook-u i w serwisie YouTube.

Jak przebiegać będzie webinar

Spotkanie rozpocznie się o 18.00 w poniedziałek 15 lutego. Zostanie podzielone na dwie części. W pierwszej wystąpią zaproszeni do wirtualnego studia goście. Pierwszym prelegentem będzie Damian Wojciechowski z firmy Europlant Polska. Specjalista wyjaśni dlaczego warto regularnie wymieniać materiał siewny. Kwalifikowane sadzeniaki dają o wiele większą szansę na uzyskanie dobrych plonów niż te niewiadomego pochodzenia. Następnie omówi ofertę firmy dla plantatorów z uwzględnieniem podziału na kierunki produkcji towarowej. Przegląd obejmie nowości na ten sezon, takie jak Alberthine, Corinna, Monique, Madeira, Otolia. Ekspert uwagę poświęci także starszym sprawdzonym odmianom. Po nim głos zabierze Grzegorz Grochot. Będzie on reprezentował firmę Corteva Agriscience w ofercie której znajdują się takie preparaty jak Vydate 10 G, Titus 25, Closer™ czy Tanos 50 WG. Specjalista najwięcej uwagi poświęci jednak Zorvec Endavia, nowemu fungicydowi który na rynku pojawi się w tym sezonie. W drugiej części spotkania eksperci odpowiedzą na państwa pytania związane z ich wystąpieniami i ewentualnie inne jeszcze dotyczące uprawy ziemniaka.

Jakie korzyści płyną z uczestnictwa w webinarze?

Udział w webinarze jest bezpłatny. Nie ma potrzeby wcześniejszej rejestracji, zakładania konta czy przechodzenia przez inne formalności. Partycypując w wydarzeniu niczego więc nie można stracić, można wyłącznie zyskać. W trakcie wygłaszanych prezentacji jak i po ich zakończeniu na chacie zadawać będzie można pytania do zaproszonych ekspertów. Jest to więc niezwykle dogodna szansa, aby uzyskać profesjonalną poradę za darmo i bez wychodzenia z domu. Toczyć rozmowy, wymieniać się doświadczeniami z zeszłego sezonu i opiniami dotyczącymi przyszłego można także w gronie innych widzów w czasie trwania webinaru i po jego zakończeniu w komentarzach. Transmisja na żywo przeprowadzona zostanie jednocześnie na profilu portalu www.warzywapolowe.pl na Facebbok-u oraz na kanale tegoż portalu w serwisie YouTube. Webinar „Ziemniak. Co warto wiedzieć przed sezonem?” już w poniedziałek 15 lutego o 18.00. Serdecznie zapraszam!

Nie przegap terminu. Chcesz otrzymać powiadomienie o zbliżającym się webinarze? Zapisz się na wydarzenie: