Biologiczna ochrona -mszyca, wciornastek, miniarek, mączlik.

Naturalny insektycyd – dostępny w ofercie firmy Agrosimex – to doskonałe rozwiązanie do walki ze szkodnikami upraw, takimi jak: mszyce, wciornastki, miniarki, mączliki.

Substancja czynna środka Azatin EC – azadytachtyna A – pochodzi z nasion miodli indyjskiej (Azadirachta indica). Działa ona jako regulator wzrostu, zakłócając rozwój owadów w stadium przedimaginalnym, i zapobiega tworzeniu się ekdyzonu, głównego hormonu odpowiedzialnego za linienie i metamorfozę do stadium owada doskonałego. Azatin EC ma również działanie antyfidantne (hamuje żerowanie) i repelentne (odstraszające). Środek przeznaczony do aplikacji w formie oprysku nalistnego i dopuszczony do stosowania wyłącznie w szklarniach o trwałej konstrukcji, odizolowanej od podłoża.

Azatin EC:

  • zakłóca proces przeobrażenia owadów,
  • hamuje żerowanie szkodników,
  • wykazuje działanie repelentne (odstraszające),
  • na szkodniki działa kontaktowo i żołądkowo.

Tabela: Azatin EC – zastosowanie:

Skuteczny preparat w dobrej cenie + profesjonalne doradztwo gratis!

Zeskanuj kod QR i dowiedz się więcej na temat preparatu, bezpieczeństwa korzystania ze środków ochrony rośli oraz oferty Agrosimex.

Link do wygenerowania kodu QR: https://agrosimex.pl/product/azatin-ec/

Uwaga! Ze środków ochrony roślin i produktów biobójczych należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa i szczególnych środków ostrożności. Zamieszczone informacje mają charakter archiwalny i są zgodne są ze stanem prawnym na dzień 31.03.2020. Ewentualne zmiany w treści etykiet do zweryfikowania z aktualną etykietą produktu na stronach Ministerstwa Rolnictwa.

materiał prasowy firmy Agrosimex